Mazda 2
1.5 Skyactiv-G GT-Luxury | Trekhaak | Blind Spot | Apple Carplay/ Android Auto | Camera | Head Up | Prijs Rijklaar!!
Direct kopen, basisprijs: € 14.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 14.945,-
LEASEPRIJS: € 246,32 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.989,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mazda 2 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 Skyactiv-G GT-Luxury | Trekhaak | Blind Spot | Apple Carplay/ Android Auto | Camera | Head Up | Prijs Rijklaar!! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 18 augustus 2017 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 79.316 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 246,32 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 14.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | PN-665-H |
| Motorinhoud: | 1.496 cc |
| Vermogen: | 66 kw / 90 pk |
| Laadvermogen: | 560 kg |
| Gewicht: | 975 kg |
| Wielbasis: | 257 cm |
| Hoogte: | 150 cm |
| Breedte: | 170 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.535 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 530 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 900 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Trekhaak afneembaar
- Infotainment
- Android auto
- Apple carplay
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Radio-cd/mp3 speler
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Apple Carplay/Android auto
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen interieur
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- airco automatisch
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- extra getint glas achter
- Kruisend verkeer detectie
- Niet in gerookt
- schakelpaddles
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur multifunctioneel